شرایط همکاری

دفتر مطالعات جنسیت و جامعه یک اندیشکده‌ی غیردولتی است و یک نهاد مردمی به حساب می‌آید که به هیچ یک از ارگان‌های دولتی و حاکمیتی وابسته نیست. این تصمیم یک انتخاب تعمدی است برای این که می‌خواهیم از فضای مرسوم کار اداری و کارمندی فاصله بگیریم. بنابراین چیزی که ما را کنار هم جمع کرده است،‌ دغدغه‌ها و مسئولیت‌های آرمانی است. ما اصرار داریم فضای کاری صمیمی باشد و روحیه جهادی یکی از دغدغه‌های جدی است. بنابراین بیش از یک همکار به یک یار برای طی مسیر و تحقق اهداف و آرمان‌های مقدس احتیاج داریم. به عبارتی لازم است که شما با اهداف و رسالت‌های دفتر مطالعات در حوزه زنان و جنسیت همدل و هم‌دغدغه باشید. ما از روابط خشک کاری بیزاریم و به دنبال همیار و همسنگر هستیم.

دفتر مطالعات جنسیت و جامعه مایل است که زنانه اداره شود و شرایط کار برای خانم‌ها تا حد ممکن منعطف و مناسب باشد. دفتر خواهران مجموعه حوالی میدان ولیعصر در یک ساختمان اداری است اما مانعی برای دورکاری نداریم. چنانچه مایل به دورکاری باشید لازم است هر از گاهی یا به‌صورت هفتگی برای هماهنگی و جلسه به صورت حضوری در دفتر حاضر شوید. زمان لازم برای همکاری هم توافقی است اما حجم کار مدنظر به اندازه‌ی یک کار پاره‌وقت یا کمتر است.

اگر در کار خود حرفه‌ای نیستید به شرط داشتن حداقل‌های کیفی مانعی برای همکاری نیست. دفتر مطالعات برای آموختن و رشد کردن اعضای خود آمادگی دارد. به شرط آن که برای انجام کارها دلسوزانه و در فضای جهادی «سعی و تلاش مجاهدانه» شود. از آنجا که دفتر مطالعات یک مجموعه‌ی مردمی است توان بالایی برای پرداخت‌های مالی ندارد. لذا اگر به دنبال درآمدزایی ویژه هستید این کار برای شما مناسب نیست اما در غیر این صورت تلاش می‌کنیم زحمت شما را به بهترین وجه جبران کنیم و اجازه ندهیم به خاطر مساله مالی از کار ناراضی باشید. محدوده و نحوه‌ی پرداخت از سوی ما پیشنهاد شده و طبق توافق قرارداد می‌بندیم.

ما نیازمند یک همکار و همیار هستیم که نیازهای روزمره‌ی هنری و رسانه‌ای ما را انجام بدهد. نیاز ما طراحی گرافیک، مدیریت سایت و مدیریت صفحات مجازی دفتر است. اگر همه‌ی این نیازها را یک نفر بتواند رفع و رجوع کند خیلی خوشحال می‌شویم وگرنه باید این کارها را میان چند نفر تقسیم کنیم. درصورتی که با موارد ذکر شده همراه هستید اطلاعات زیر را برای آشنایی تکمیل کنید. 

 

 

فرم همکاری

"*" indicates required fields

نام*
جنسیت*
بدون خط فاصله
نشانی*
تاریخ تولد*
سوابق کاری خود را بنویسید*
توانمندی‌ها و سبک کاری شما در طراحی گرافیک چیست؟*
چه نرم‌افزارهای جانبی‌ای دارید؟*
کلک، قلم‌برتر و…
آیا توانایی مدیریت سایت وردپرسی را دارید؟*
آیا توانایی مدیریت کانالها و صفحات مجازی را دارید؟*
فایل ها را به اینجا بکشید
Max. file size: 4 MB, Max. files: 10.
    این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .